Солярий на Троещине » Публикации о загаре » Як не зашкодити здоров'ю

 
 
 
Реклама

Як не зашкодити здоров'ю

Опубликовано: 17-02-2015, 13:27, просмотрело: 1274

0
Якщо засмагати в солярії правильно, з максимальною обережністю, його шкода для здоров'я буде мінімальною. В першу чергу, засмагати в солярії краще відмовитися тим, хто приймає антибіотики і гормональні засоби, вагітним жінкам.Вирушаючи засмагати в перший раз, пам'ятайте, що його тривалість повинна бути не більше п'яти хвилин, поступово доводячи час до восьми - десяти хвилин.

Неважливо, який солярій вертикальний або горизонтальний, вибирайте той, який більш зручний вам, головне, щоб він був продезінфікований. Обов'язково поцікавтеся у співробітників салону, коли востаннє замінювали в солярії лампи. Старі лампи з терміном роботи більше 800 годин зроблять загар слабким і нерівномірним.

Перед сеансом обов'язково прийміть душ без мила і видаліть всю декоративну косметику. Не користуйтеся парфумами або туалетною водою - замість засмаги це призведе до подразнення шкіри. Ні в якому разі не використовуйте спиртовмісні лосьйони, таким чином ви ризикуєте отримати опіки. Обов'язково захищайте очі, волосся і груди. Для захисту очей використовують спеціальні окуляри, а для грудей стікіни - спеціальні наклейк

Якщо ви все ж не розрахували час і отримали опік, пийте якомога більше рідини і змащуйте місце опіку легкими зволожуючими засобами. При сильному опіку слід звернутися до лікаря.

Як не зашкодити здоров'ю

Категория: Публикации о загаре


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Вопрос:
Как называется наша планета?
Ответ:*
Введите код: *