Солярий на Троещине » Публикации о загаре » Про користь та шкоду засмаги у солярiї

 
 
 
Реклама

Про користь та шкоду засмаги у солярiї

Опубликовано: 16-07-2013, 12:16, просмотрело: 1931

0
Засмага має протимікробну дію. Допомагає від болю в суглобах, поліпшує стан при розширених судинах ніг, які ще не дійшли до хронічного варикозу. А також при рельєфній сіточці капілярів на руках і ногах. Ультрафіолетові промені солярію пригнічують вугрі, вугровий висип, зменшують пори. Рекомендований солярій при псоріазі, хронічних бронхітах і запаленнях легень. Корисно засмагати також при гнійних захворюваннях шкіри і ранах, виразках і переломах кісток.

Не можна засмагати людям з доброякісними або злоякісними пухлинами, при важких формах туберкульозу, при бронхіальній астмі. Дуже обережними треба бути тим, у кого на тілі є безліч родимок. Не варто відвідувати солярій при дерматитах. Протипоказаний солярій при будь-якому вигляді кровотечі. Процедура заборонена вагітним жінкам, підліткам, які не досягли віку 16 років.

Родимки на тілі, бородавки, а також тату треба прикривати. Можна просто нанести на них грубий шар крему та заліпити серветкою. Татуювання від солярію може збліднути або дати алергію. Також у солярії треба прикривати волосся, щоб воно не висушувалося. І соски на грудях. У хорошому салоні вам повинні запропонувати шапочку, спеціальні сонцезахисні окуляри, а також пластикові конуси для захисту сосків. Їх так само можна заліпити серветками. Не можна заходити в кабіну в окулярах для зору та з лінзами. Обов'язково обмажтеся перед процедурою зволожуючим або жирним кремом.

Відвідувати солярій і загоряти на сонці в один і той же день не можна. Солярій треба відвідувати через день або через дві доби. Не варто відвідувати солярій відразу після епіляції, тому що ця процедура підвищує чутливість шкіри у декілька разів.

Категория: Публикации о загаре


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Вопрос:
Как называется наша планета?
Ответ:*
Введите код: *