Реклама
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Як не зашкодити здоров'ю

Опубликовано: 17-02-2015, 13:27, просмотрело: 1294

0
Якщо засмагати в солярії правильно, з максимальною обережністю, його шкода для здоров'я буде мінімальною. В першу чергу, засмагати в солярії краще відмовитися тим, хто приймає антибіотики і гормональні засоби, вагітним жінкам.Вирушаючи засмагати в перший раз, пам'ятайте, що його тривалість повинна бути не більше п'яти хвилин, поступово доводячи час до восьми - десяти хвилин.

Неважливо, який солярій вертикальний або горизонтальний, вибирайте той, який більш зручний вам, головне, щоб він був продезінфікований. Обов'язково поцікавтеся у співробітників салону, коли востаннє замінювали в солярії лампи. Старі лампи з терміном роботи більше 800 годин зроблять загар слабким і нерівномірним.

Як не зашкодити здоров'ю

Категория: Публикации о загаре

 

Про користь та шкоду засмаги у солярiї

Опубликовано: 16-07-2013, 12:16, просмотрело: 1945

0
Засмага має протимікробну дію. Допомагає від болю в суглобах, поліпшує стан при розширених судинах ніг, які ще не дійшли до хронічного варикозу. А також при рельєфній сіточці капілярів на руках і ногах. Ультрафіолетові промені солярію пригнічують вугрі, вугровий висип, зменшують пори. Рекомендований солярій при псоріазі, хронічних бронхітах і запаленнях легень. Корисно засмагати також при гнійних захворюваннях шкіри і ранах, виразках і переломах кісток.

Не можна засмагати людям з доброякісними або злоякісними пухлинами, при важких формах туберкульозу, при бронхіальній астмі. Дуже обережними треба бути тим, у кого на тілі є безліч родимок. Не варто відвідувати солярій при дерматитах. Протипоказаний солярій при будь-якому вигляді кровотечі. Процедура заборонена вагітним жінкам, підліткам, які не досягли віку 16 років.

Родимки на тілі, бородавки, а також тату треба прикривати. Можна просто нанести на них грубий шар крему та заліпити серветкою. Татуювання від солярію може збліднути або дати алергію. Також у солярії треба прикривати волосся, щоб воно не висушувалося. І соски на грудях. У хорошому салоні вам повинні запропонувати шапочку, спеціальні сонцезахисні окуляри, а також пластикові конуси для захисту сосків. Їх так само можна заліпити серветками. Не можна заходити в кабіну в окулярах для зору та з лінзами. Обов'язково обмажтеся перед процедурою зволожуючим або жирним кремом.

Відвідувати солярій і загоряти на сонці в один і той же день не можна. Солярій треба відвідувати через день або через дві доби. Не варто відвідувати солярій відразу після епіляції, тому що ця процедура підвищує чутливість шкіри у декілька разів.

Категория: Публикации о загаре

 

Бледная или тёмная кожа - какой загар лучше?

Опубликовано: 14-06-2012, 15:30, просмотрело: 3030

0
Поскольку ваша кожа открыта внешнему миру, считается важным, чтобы она была гладкой, здоровой и загорелой. Однако солнечный загар не всегда считался идеалом красоты. В прошлом столетии состоятельные граждане избегали солнца. Молочно-белая кожа являлась признаком благосостояния и свидетельством того, что этому человеку не приходится зарабатывать на жизнь, работая на открытом воздухе. В частности, женщины делали всё, чтобы их цвет лица был как можно более светлый, они носили для этого небольшие зонтики (от солнца) и широкие шляпы с вуалью.

Категория: Публикации о загаре

 

Как происходит загар

Опубликовано: 14-06-2012, 14:53, просмотрело: 2316

0
Потемнение кожи под лучами солнца (загар) это ничто иное, как способ которым кожа предохраняется от солнечных лучей. Кожа человека состоит из нескольких слоёв: эпидермис (наружный слой), дермис и подкожная ткань. Эпидермис, в свою очередь, состоит из двух слоёв: роговой слой и слой зародышевых клеток, который содержит живительные клетки. Последний играет важную роль в процессе пигментации, что создаст загар. Этот слой содержит
кератиноциты, меланоциты и т.п. Под действием ультрафиолетовых лучей последние, меланоциты, создают пигментное вещество - меланин.

Категория: Публикации о загаре